אוהבים אמנות? יריד צבע טרי 2024 יוצא לדרך

אמנים מבטיחים, מעצבים חדשניים, רעיונות מפתיעים והרבה צבעוניות. יריד צבע טרי לאמנות ולעיצוב 2024 יוצא לדרך גם בשנה קשה זו

יריד צבע טרי 3
יריד צבע טרי מגיע לנמל יפו המתחדש. צילום: אחיקם בן יוסף

יריד צבע טרי יתקיים בחודש יולי 2024. היריד הפך לחלק חשוב בנוף התרבותי הישראלי, והוא מעניק מרחב ליצירתיות וחדשנות באמנות ובעיצוב. במסורת השקת מבנים חדשים בעיר, יחשוף היריד לקהל הרחב לראשונה את מרכז הספורט העירוני החדש בשכונת הדר יוסף. תערוכות ותצוגות היריד יתפרשו על פני האולם רחב הידיים, באוהל ענק על מגרשי הטניס שלצידו, וברחבה שביניהם.

היריד יתקיים בתאריכים 8-3 ביולי 2024

גם בשנה הקשה הזו, עם כל הכאב, העיר תל־אביב-יפו תקיים את האירוע שנושא את רוח התרבות, האמנות והיצירה, רוח הסובלנות והדמוקרטיה. תל־אביב-יפו היא עדיין המקום לשאוב בו השראה ליוזמות ולרעיונות, לחלום, לתכנן ולמצוא חיבורים אנושיים וחוסן של קהילה.

"התרבות והאמנות הן נשמת אפה של תל־אביב-יפו", אומר רון חולדאי, ראש עיריית תל־אביב–יפו, "גם בעת הזו, הקשה מכולן, תקופה שהכתה את כולנו בהלם ובאלם, אנחנו יודעים שבלי תקומת הרוח – אין לנו תקומה כאומה. לכן דווקא בימים המאתגרים האלה אני מברך על קיומו של צבע טרי. היריד המכובד, שתורם לרוח האמנות הרוחשת בעיר ומעניק כוח, השראה ונחמה".

יריד צבע טרי5
לעודד אמנים צעירים ישראלים לצמוח ולהתפתח. צילום: אחיקם בן יוסף

פניה היפים של ישראל

יריד צבע טרי מציג ומייצג את ערכי עולם האמנות והתרבות הישראלי. בחממת האמנים העצמאים של היריד מתקיים ייצוג לכל מגזרי ישראל, פניה היפים של ישראל הצעירה על כל גווניה. כולם תחת קורת גג אחת, והמאחד ביניהם – אהבת האמנות.

למעלה מעשור מפגיש היריד בין הקהל הרחב לבין אמנים מצליחים, אמנים מבטיחים, מעצבים חדשניים ורעיונות מפתיעים, ומאפשר רכישת עבודות של מיטב היוצרות והיוצרים בני זמננו. כל זאת מתוך מטרה לתמוך בעולם התרבות הישראלי ולעודד את האמנות המקומית.

 

יריד צבע טרי 1
יריד צבע טרי, אירוע האמנות הגדול והמשפיע בישראל. צילום: אחיקם בן יוסף

קשרי גומלין בין אמנות לאנשים

היריד הוא אירוע מיוחד המפגיש את המוחות היצירתיים והחדשניים ביותר בעולם האמנות והעיצוב. זו הזדמנות להתערבב עם אמנים מצליחים, מבטיחים כישרונות צעירים, ולשתף פעולה ברעיונות חדשים.

כבר שנים רבות נערך היריד בשיתוף פעולה עם עיריית תל אביב, וכך נוצרו קשרי גומלין בין אמנות לאנשים, לעיר ולחברה. קבוצת הראל ביטוח ופיננסים תומכת ביריד צבע טרי זו השנה הראשונה, כחלק משיתוף פעולה ארוך טווח, שמטרתו עידוד תחום האמנות והתרבות בישראל.

יריד צבע טרי 4
יריד צבע טרי. צילום: אחיקם בן יוסף

 

יריית הפתיחה לשיתופי פעולה

ליאת סדן, סמנכלית השיווק בקבוצת הראל ביטוח ופיננסים: "חברת הראל בוחרת לתת חסות ולהשקיע בקבוצת "צבע טרי", במיוחד בתקופה מורכבת זו. היריד שצפוי להתקיים יהיה יריית הפתיחה לשיתוף פעולה בינינו ואנחנו צופים פעילויות נוספות לאורך השנה כדי לממש ולהביא למלוא הפוטנציאל בחיבור שבין שתי הקבוצות".

 

יריד צבע טרי 2
להמשיך ולהעצים את עולם התרבות הישראלי. צילום: אחיקם בן יוסף

 

פרטים:

יריד צבע טרי לאמנות ולעיצוב, תל אביב
מרכז הספורט העירוני בהדר יוסף

8-3 ביולי 2024

היריד יתקיים בחסות קבוצת הראל ביטוח ופיננסים, וחברת הביטוח ציריך,

ובשיתוף עיריית תל־אביב – יפו

להזמנת כרטיסים ליריד צבע טרי 2024: כאן

שיתוף

אולי תתעניינו גם ב...

תפריט נגישות