הטוב בישראל: מלון  וולדורף אסטוריה נבחר כמלון המוביל זו הפעם הראשונה

ארגון התיירות הבינלאומי בחר במלון וולדורף אסטוריה הירושלמי כמלון המוביל הטוב בישראל

וולדורף אסטוריה 2
מלון וולדורף אסטוריה. צילום: עמית גירון

אמש התפרסמה רשימת המלונות הזוכים בעולם התיירות והנסיעות לשנת 2022. ארגון התיירות הבינלאומי (World Travel Awards), פרסם כי מלון וולדורף אסטוריה בירושלים נבחר כמלון המוביל הטוב בישראל 2022.

World Travel Awards

World Travel Awards הוא ארגון בינלאומי המוכר באיכות ומצוינות בתעשיית התיירות. כמו כן הארגון חוגג השנה 29 שנות פעילות, אפשר לתאר את הבחירהבמלון כזכייה בתחרות האוסקר השנתית של התיירות.

וולדורף אסטוריה 1
הבריכה בספא של וולדורף אסטוריה. צילום: עמית גירון

התואר היוקרתי

בכל שנה נבחרים מוסדות התיירות המובילים בעולם על ידי אנשי מקצוע וצרכנים מתחום התיירות מכל העולם. שנת 2022 נחשבת לשנת החזרה לשגרה אחרי הקורונה, ולכן זכייה זו בעלת משמעות וחשיבות יתרה.

למלון וולדורף אסטוריה זו הפעם הראשונה בה זכה בתואר היוקרתי 'המלון המוביל הטוב בישראל', כך שמדובר בהתרגשות וגאווה גדולה. הזכיה נחשפה בטקס במלון ריץ קרלטון בעמאן. נציגי המלון הירושלמי קיבלו את ההודעה על הזכייה הבוקר.

תייירות מצויינת

אבנר און – מנכ"ל מלון וולדורף אסטוריה ירושלים: כבוד גדול למלון ולרשת. כמובן לעובדי המלון ולירושלים, על זכיית המלון בתואר המלון הטוב בישראל. מלון וולדורף אסטוריה עושה מאמצים רבים להוכיח כי אפשר לעשות תיירות מצוינת ולספק את השירות ברמה הגבוהה ביותר בעולם גם בתקופה מאתגרת זו", הוא הוסיף, "אני מבטיח כי נמשיך לשמור על רמת השירות הגבוהה, האווירה וחווית האירוח הייחודית כל כך למלון. אני מזמין את הקהל המקומי להגיע אלינו וליהנות מרמת האירוח, השירות, הספא והקולינריה שמעניק המלון”.

קצת על המלון:

מלון וולדורף אסטוריה בירושלים, נבנה על יסודותיו של מלון היוקרה המפורסם- מלון פאלאס. הוא נחשב לפרויקט המלונאי היקר ביותר בישראל עם עלות השקעה של כ- 150 מיליון דולר. במלון היוקרה – 226 חדרים, מתוכם 29 סוויטות, אולם נשפים מפואר, חדרי ישיבות משוכללים, מסעדות גורמה, חדר כושר, ספא יוקרתי ורמת שירות ויוקרה שטרם נראתה בישראל. יתן לצאת מהמלון אל כל האטרקצית בירושלים

לאתר מלון וולדורף אסטוריה: https://www.hilton.com/en/hotels/jrswawa-waldorf-astoria-jerusalem/

 

שיתוף

אולי תתעניינו גם ב...

תפריט נגישות