מלון וולדורף אסטוריה ירושלים נבחר כאחד מחמשת המלונות הטובים בצפון אפריקה ובמזרח התיכון לשנת 2023

אבנר און, מנכ"ל וולדורף אסטוריה: "אני מבטיח כי נמשיך לשמור על רמת השירות הגבוהה, האווירה וחווית האירוח הייחודית כל כך למלון"

מלון וולדורף אסטוריה ירושלים נבחר לאחד מבתי המלון הטובים בעולם. צילום: עמית גירון
מלון וולדורף אסטוריה ירושלים נבחר לאחד מבתי המלון הטובים בעולם. צילום: עמית גירון
התרגשות גדולה נרשמה במלון וולדורף אסטוריה השבוע. זו הזכיה הרביעית של מלון וולדורף אסטוריה במגזין היוקרתי Travel + Leisure כאחד המלונות הטובים בצפון אפריקה והמזרח התיכון. וולדורף אסטוריה ירושלים הוא המלון הישראלי היחיד שזכה להיות ברשימה של  Travel + Leisure לשנת 2023. המלון נבחר כאחד מחמשת המלונות הטובים בצפון אפריקה ובמזרח התיכון לשנת 2023 של  המגזין היוקרתי Travel + Leisure.

בתי המלון הטובים בעולם

בכל שנה עורך מגזין התיירות היוקרתי Travel + Leisure תחרות לבחירת בתי המלון הטובים בעולם. המגזין מבקש מהקוראים להתייחס לחוויות נסיעות ברחבי העולם  כדי לחלוק את דעתם על המלונות המובילים, אתרי הנופש, הערים, האיים, ספינות השייט, אתרי הספא, חברות התעופה ועוד.
הבחירה נקבעה ע"י סקר שנתי לשנת 2023 בו השתתפו כ-165,000 קוראי Travel + Leisure. בסקר התקיימו למכלה מ-685,000 הצבעות אשר דירגו כ-8,500 נכסים מלונות, ערים, חברות שייט, אתרי תיירות וכו'.

המלון הישראלי היחידי ברשימה

מלון וולדורף אסטוריה ירושלים נבחר לאחד מתוך חמשת המלונות הטובים בצפון אפריקה והמזרח התיכון לשנת 2023, המלון הישראלי היחיד ברשימה, יחד עם בורג' אל ערב בדובאי, לה ממוניה במרקש מרוקו, מלונות fourseasons במרוקו ובקהיר.
זוהי הזכיה הרביעית של מלון וולדורף אסטוריה במגזין היוקרתי Travel + Leisure כאחד המלונות הטובים בצפון אפריקה והמזרח התיכון, לאחר שזכה גם ב2018,2017 ו-2020.
מלון וולדורף אסטוריה ירושלים נבחר לאחד מתוך חמשת המלונות הטובים בצפון אפריקה והמזרח התיכון לשנת 2023. צילום: עמית גירון
מלון וולדורף אסטוריה ירושלים נבחר לאחד מתוך חמשת המלונות הטובים בצפון אפריקה והמזרח התיכון לשנת 2023. צילום: עמית גירון

מגזין Travel + Leisure

המגזין, שקיים מ1998 וחוגג השנה את שנתו ה-25, נחשב לאחד מהמובילים בעולם בתחום התיירות העולמית ובארצות דוברות אנגלית בפרט. המגזין, שבסיסו בניו יורק, מפורסם פעם בחודש ומגיע לכ-16 מיליון קוראים בחודש, הנחשבים לתיירים פעילים, המשתמשים במגזין לתכנון חופשות ונסיעות עסקים.

אני מבטיח כי נמשיך לשמור על רמת השירות הגבוהה

אבנר און, מנכ"ל וולדורף אסטוריה ירושלים: "כבוד גדול למלון וולדורף אסטוריה ירושלים ולעובדיו על הבחירה בו כאחד מחמשת המלונות הטובים באפריקה הצפונית והמזרח התיכון. מלון וולדורף אסטוריה ירושלים עושה מאמצים רבים להוכיח כי אפשר לספק את השירות והאיכות ברמה הגבוהה ביותר שיש גם בישראל. אני מבטיח כי נמשיך לשמור על רמת השירות הגבוהה, האווירה וחווית האירוח הייחודית כל כך למלון. אני מזמין גם את הקהל המקומי להגיע אלינו וליהנות מרמת האירוח, השירות, הספא והקולינריה שמעניק המלון גם למי שלא לן במלון” והוסיף "אני בטוח שהזכייה שלנו תמשיך לעשות הדים בעולם ותביא עוד תיירים לישראל שאוהבים להתארח ברשתות בינלאומיות ולקבל איכות ושרות מהמעולים הקיימים בעולם".
זו הזכיה הרביעית של מלון וולדורף אסטוריה במגזין היוקרתי Travel + Leisure. צילום: עמית גירון
זו הזכיה הרביעית של מלון וולדורף אסטוריה במגזין היוקרתי Travel + Leisure. צילום: עמית גירון

קצת על מלון וולדורף אסטוריה

מלון וולדורף אסטוריה נבנה על יסודותיו של מלון היוקרה המפורסם- מלון פאלאס בירושלים ונחשב לאחד הפרויקטים המלונאים היקרים ביותר בישראל עם עלות השקעה של כ- 150 מיליון דולר. במלון 226 חדרים, מתוכם 29 סוויטות, אולם נשפים מפואר, חדרי ישיבות משוכללים, מסעדות גורמה, חדר כושר, ספא יוקרתי ורמת שירות ויוקרה שטרם נראתה בישראל.

פרטים:

טלפון: 02-5423300
שיתוף

אולי תתעניינו גם ב...

תפריט נגישות