סמנכ"לית משאבי אנוש חדשה לרשת מלונות דן

שרון הלפנבאום, בעלת ניסיון עשיר בניהול בכיר בתחום המלונאות והתיירות, תחליף את חן מיכאלי שביקש לפרוש לגמלאות לאחר שכיהן במגוון רחב של תפקידים

אומנות בדן אכדיה 4
מלון דן אכדיה ריזורט. צילום: אורי אקרמן

שרון הלפנבאום מונתה לתפקיד סמנכ"לית משאבי אנוש של רשת מלונות דן. היא תחליף בתפקיד את חן מיכאלי שביקש לפרוש לגמלאות לאחר שכיהן במגוון רחב של תפקידים ברשת במשך 40 שנים.

להלפנבאום, נשואה ואם ל-3 ילדים, תואר ראשון בניהול מלונאות ותיירות ותואר שני במנהל ומדיניות ציבורית  מאוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע. היא בעלת ניסיון עשיר בניהול בכיר בתחום המלונאות והתיירות בשני העשורים האחרונים. ב-5 השנים האחרונות היא כיהנה כמשנה לסמנכ"ל משאבי אנוש של רשת ישרוטל. כשלפני כן ניהלה את מחלקת ההדרכה והפיתוח הארגוני של הרשת.

שרון הלפנבאום, סמנכ"לית משאבי אנוש של רשת מלונות דן
שרון הלפנבאום, סמנכ"לית משאבי אנוש של רשת מלונות דן. צילום: יחצ

נסיונה המלונאי העשיר

"אני רוצה לאחל המון הצלחה לשרון עם הצטרפותה למשפחת מלונות דן", מסר השבוע שלומי טחן, מנכ"ל מלונות דן, "אני סמוך ובטוח שניסיונה המלונאי העשיר של שרון בשילוב עם שנות עיסוקיה בעולמות משאבי האנוש יהוו תרומה חשובה במאמצינו לבסס את מקומונו בצמרת הענף. בהזדמנות זאת אני מבקש להודות לחן מיכאלי על העשייה רבת השנים במסגרת תפקידיו המגוונים ברשת, אותם מילא באופן יוצא דופן ותוך השארת חותם בחברה."

חיזוק ופיתוח ההון האנושי

שרון הלפנבאום, סמנכ"לית משאבי אנוש במלונות דן מסרה: "אני נרגשת להצטרף לרשת מלונות דן ולהמשיך את דרכי באגף משאבי אנוש. אני מתכוונת להמשיך להוביל את תחום משאבי האנוש ברשת דן להישגים משמעותיים נוספים שיסייעו בשמירה, חיזוק ופיתוח ההון האנושי".

שיתוף

אולי תתעניינו גם ב...

תפריט נגישות