אחרי 25 שנים מונה שף חדש למלון דן תל אביב

בוריס פאוקמן מונה לשף הראשי של מלון דן תל אביב, ויחליף בתפקיד את עובד אלפיה שהיה שף המלון במשך 25 שנים

שף מלון דן תל אביב 1
בוריס פאוקמן, שף מלון דן תל אביב. צילום: אורן בן חקון

בוריס פאוקמן מונה בימים אלה לשף הראשי של מלון דן תל אביב. הוא יחליף בתפקיד את עובד אלפיה, שהיה שף המלון במשך 25 שנים, וכעת עבר לתפקיד חדש בתור סגן ראש אגף מזון ומשקאות, וממונה על תחום הקולינריה ברשת מלונות דן.

מערך קולינרי

במסגרת תפקידו כשף הראשי של המלון, יוביל שף פאוקמן את כל המערך הקולינרי של מלון דן תל אביב. מערך הכולל תפעול מספר מטבחים, חדר אוכל, בר בלובי המלון, טרקלין עסקים וכמובן מסעדת השף של המלון "קפה 99".

שף מלון דן תל אביב2
לובי מלון דן תל אביב. צילום: אורי אקרמן

ניסיון עשיר

לבוריס פאוקמן (בן 48) ניסיון עשיר בתחום הקולינריה. ב-11 השנים האחרונות כיהן כשף הראשי של מלון בראשית ובמקביל כשף מועדון הכדורגל חיפה. קודם לכן פאוקמן ליווה את פתיחת מלון קדמא והקים את כל המערך הקולינרי של המלון.

שף מלון דן תל אביב3
מלון דן תל אביב, המבנה מבחוץ. צילום: ארכיון מלונות דן

השף המיתולוגי

"אני רוצה לאחל המון הצלחה לבוריס פאוקמן בתפקידו ובטוח שבאמצעות הניסיון הרב שהוא צבר לאורך השנים הוא יוביל את המערך הקולינרי האיכותי של המלון להישגים משמעותיים", מסר השבוע אילן בן חקון, מנכ"ל מלון דן תל אביב, והוסיף: "בהזדמנות זאת אני רוצה להודות לעובד אלפיה, השף המיתולוגי של המלון ב-25 השנים האחרונות, על המקצוענות שלו, היצירתיות שלו והמסירות שלו שהפכו את דן תל אביב למלון מוביל בהיבט הקולינרי בארץ ובעולם".

 

שיתוף

אולי תתעניינו גם ב...

תפריט נגישות