מרכז התיירות מגדלה נבחר בין 20 אתרי התיירות המובילים במזרח התיכון

בחירת הגולשים: מרכז התיירות מגדלה נכלל בין 20 האתרים המובילים לפי אתר Tripadvisor

מארון עיסא מנכל מגדלה
מארון עיסא מנכל מגדלה עם פאז'ר ג'ון מטריפ אדוויזר. צילום: דויד דלגאדו

מרכז התיירות 'מגדלה' הודיע כי הוכר על ידי Tripadvisor כאטרקציה מובילה במזרח התיכון וזכתה בפרס היוקרתי שלה לשנת 2022 – Travelers' Choice Best of the Best במקום ה-17 מתוך 25 באזור. מגדלה נכנסה לרשימת הפייבוריטים האזוריים, כאשר בין האתרים נבחר בניין הבורג' ח'ליפה מדובאי (במקום ה-#2 ), העיר פטרה בירדן  (במקום ה-#3), עמק המלכים המצרי (במקום ה-#8) . מגדלה נבחרה ברשימה גם כאטרקציה השנייה הכי טובה בישראל אחרי העיר העתיקה בירושלים (במקום ה-#4).

בשנה  מאתגרת  בה הורגשה תחרות גדולה לצד שינוי סדרי העדיפויות של הנוסעים, מגדלה המשיכה להתעלות על הציפיות וזכתה לשבחי המטיילים כאתר אהוב במיוחד. וזאת בהתבסס על שנה שלמה של ביקורות Tripadvisor, פרסי בחירות המטיילים, מספקים מעמד מכובד לאתרים הנבחרים, מעידים על חוויות יוצאות דופן בביקור באתר ומסייעות לאתרים לחזק את מעמדם התדמיתי מול המבקרים העתידיים.

חוות דעת חיובית וציון לשבח

מארון אדוארד עיסא, מנכ"ל  מגדלה ציין: "כבוד גדול עבורנו לקבל את ההכרה החשובה מאתר Tripadvisor . אנו גאים מאוד בצוות שלנו שעושה לילות כימים, במסירות, אחריות ואכפתיות אין קץ לספק לאורחים שלנו מרחבי העולם ומישראל מחוויית אירוח וחופשה מהנה וטובה ביותר. אני שמח שהצלחנו להפוך את הביקורת הטובה של המטיילים לפרס והכרה בינלאומית, הוכחנו לעצמנו שהכל אפשרי. אנו נמשיך ככל האפשר להרחיב את שירותי האירוח שלנו בפארק הארכיאולוגי, במלון, בפן הקולינרי והתרבותי בתקווה שנמשיך להיכלל ולהתקדם ברשימת בחירות המטיילים במזרח התיכון, אני מודה לכל המבקרים שבחרו לפרגן לנו בחוות דעת חיובית וציון לשבח".

הדירוג בין הטובים שבטובים

"ברכות לבחירה הטובה ביותר של המטיילים ב-Tripadvisor לשנת 2022, הטובה ביותר מבין הזוכים הטובים ביותר", אמרה קניקה סוני, מנהלת מסחרית ראשית ב-Tripadvisor. "פרסי בחירת המטיילים באתרים הטובים ביותר בתיירות ובאירוח, לדברי האנשים החשובים ביותר, האורחים שלכם. הדירוג בין הטובים שבטובים הוא תמיד קשה – אבל אף פעם לא יותר מאשר השנה כשאנחנו יוצאים ממגפת הקורונה. בין אם מדובר בשימוש בטכנולוגיה חדשה, הטמעת אמצעי בטיחות או העסקת עובדים מצטיינים, אני מתרשמת מהצעדים שנקטתם כדי לענות על הדרישות החדשות של הנוסעים. הסתגלתם בצורה מבריקה מול המצוקה".

אודות מרכז התיירות מגדלה:

על שפת הכנרת, ממוקם אתר ארכאולוגי מהמאה הראשונה לספירה, שנחשב לעיר הולדתה של מריה מגדלנה. האתר כולל את הממצא החשוב ביותר בישראל ב-50 השנים האחרונות, המכונה אבן 'מגדלא' שנמצאה בבית הכנסת השמור ביותר של ישראל מהמאה הראשונה באזור הגליל, בין שאר הממצאים המשמעותיים. בשנת 2019 נפתח מלון מגדלה הכולל 150 חדרים וסוויטות מאובזרים היטב. באתר שוכן המרכז הרוחני Duc In Altum, כנסייה יפהפייה לתפילה, השתקפות וחגיגות המוניות עם נוף מרהיב לכנרת.

אודות Tripadvisor:

פלטפורמת הדרכת הנסיעות הגדולה בעולם*, עוזרת למאות מיליוני אנשים מדי חודש** להפוך למטיילים טובים יותר, החל מתכנון, דרך הזמנה ועד טיול. מטיילים ברחבי העולם משתמשים באתר ובאפליקציה של Tripadvisor כדי לגלות היכן ללון, מה לעשות והיכן לאכול על סמך הנחיות ממי שהיו שם בעבר. עם יותר מ-988 מיליון חוות דעת ודעות על כמעט 8 מיליון בתי עסק, מטיילים פונים ל-Tripadvisor כדי למצוא דילים על מקומות לינה, להזמין חוויות, להזמין שולחנות במסעדות טעימות ולגלות מקומות נהדרים בקרבת מקום. כחברת הדרכת נסיעות הזמינה ב-43 שווקים וב-22 שפות, Tripadvisor הופכת את התכנון לקל ללא קשר לסוג הנסיעה.

לפרטים והזמנות: www.magdalahotel.com

טל. 074-7003204

 

שיתוף

אולי תתעניינו גם ב...

תפריט נגישות