רשת ישרוטל מרחיבה את פעילותה ביוון

ליאור רביב, מנכ"ל רשת ישרוטל: "ישרוטל מתפתחת באופן מתמיד, גם מעבר לים וזה בא לידי ביטוי בהוספת מלונות חדשים"

מלון בראשית מרשת מלונות ישרוטל. צילום: יח"צ בוקינג
מלון בראשית מרשת מלונות ישרוטל. צילום: יח"צ בוקינג

התרחבות נוספת של רשת ישרוטל מעבר לים, והפעם ביוון. הסכם הרכישה החדש מדבר על חמישה בתי מלון חדשים, שכוללים יחד 625 חדרים, שטחי הסעדה ומסחר.

עד תום 2024 יופעלו שלושה מהמלונות באתונה, כשהסכום הכולל לעסקת הרכישה שך כל חמשת הנכסים המלונאיים עומד על 126 מיליון שקל.

ליאור רביב, מנכ"ל רשת ישרוטל: "ישרוטל מתפתחת באופן מתמיד, גם מעבר לים וזה בא לידי ביטוי בהוספת מלונות חדשים".

ליאור רביב, מנכ"ל רשת ישרוטל. צילום: טאלו לורן
ליאור רביב, מנכ"ל רשת ישרוטל. צילום: טאלו לורן

רשת ישרוטל יוון – חתימה על הסכם לרכישת 50% מהמניות בחברות עם חמישה נכסים מלונאים

ישרוטל העוסקת בייזום, רכישה, הקמה, ניהול והפעלה של רשת בתי מלון בישראל ובחו"ל, דיווחה היום כי חתמה על הסכם לרכישת 50% מהמניות בחברות המחזיקות בזכויות בעלות או שכירות וזכויות תפעול בחמישה נכסים מלונאים ביוון, זאת בהמשך לאסטרטגיית הקבוצה להרחיב את פעילותה מחוץ לישראל, ובפרט ליוון. המלונות ביוון צפויים לכלול 625 חדרים, שטחי הסעדה ומסחר.

עלות העסקה של רשת ישרוטל יוון

בעבור רכישת הזכויות צפויה ישרוטל לשלם 32 מיליוני אירו (כ-126 מיליון שקלים), מתוכם 16 מיליוני אירו למוכרים והיתרה בדרך של העמדת הלוואות בעלים. התמורה תשולם באופן מדורג בהתאם למועד השלמת הבניה וההפעלה של המלונות.

נכון להיום, מלון אחד כבר פעיל. עד תום 2024 יופעלו שלושה מהמלונות באתונה, באופן מדורג. השלמת הבנייה של המלון האחרון צפויה ב-2026. ישרוטל צפויה לממן את העסקה ממקורותיה העצמיים.

מנכ"ל ישרוטל: "הפעלה של בתי המלון תאפשר לנו להציע ללקוחותינו מגוון רחב יותר של אפשרויות חופשה"

"אנו שמחים להכריז על רכישה של 50% בעלות בחמישה נכסים מלונאים ביוון, מהלך המהווה צעד חשוב בהרחבת פעילותנו הבינלאומית" ציין ליאור רביב, מנכ"ל ישרוטל. "יוון היא יעד תיירותי פופולרי מאוד, עם פוטנציאל צמיחה גבוה ואטרקטיבי הן לישראלים והן לתיירים מכל רחבי העולם. אנו מאמינים כי הרכישה הזו, ביחד עם ניסיון רב השנים של הקבוצה בהקמה, ניהול והפעלה של בתי מלון תאפשר לנו להציע ללקוחותינו מגוון רחב יותר של אפשרויות חופשה, זאת בהתאם לאסטרטגיית הקבוצה להרחיב את פעילותה מחוץ לישראל ולפתח את נתח השוק שלנו במיוחד באירופה." "אנחנו בישרוטל שוקדים כל הזמן על פיתוח מתמיד הבא לידי ביטוי מובהק בהוספת מלונות חדשים, מתוך כוונה ליצור תמהיל עסקי מאוזן יותר באמצעות פריסת מלונות החברה ברחבי ישראל ומחוץ לה".

 

מבצעים ברשת ישרוטל: לאתר ישרוטל

חדשות תיירות: חדשות תיירות – יראשלינג

 

שיתוף

אולי תתעניינו גם ב...

תפריט נגישות