בין קעקוע לאומנות: תערוכה בדן אכדיה ריזורט

ציורי שמן ואקריליק, פסלים ומיצבים ואפילו וידאו ארט. דן אכדיה ריזורט משיק את תערוכת האומנות של שרה קורי, המקעקעת של הסלבס בישראל

אומנות בדן אכדיה 4
מלון דן אכדיה ריזורט. צילום: אורי אקרמן

דן אכדיה ריזורט מציג בין כתליו תערוכה מסקרנת. GOD IS A GODDESS היא תערוכת האמנות הראשונה של האמנית והמקעקעת הפופולרית שרה קורי.

קורי, המקעקעת של הסלבס בישראל, משיקה תערוכה ראשונה בה יוצגו 11 עבודות אמנות שלה החל מציורי שמן ואקריליק על קנבס, דרך פסלים ומיצבים ועד למיצג וידאו ארט.

על התערוכה

התערוכה תוצג בדן אכדיה ריזורט ותהיה פתוחה לקהל הרחב בין התאריכים: 9-13/11/22

חלק מההכנסות ממכירות עבודות האמנות בתערוכה יוקדשו לעמותת חלאסרטן.

עבודות האמנות של קורי מבוצעות במגוון גדלים החל מ-1.5 מטר ועד ל-5 מטר גובה. העבודות יוצגו בתערוכה בדן אכדיה ריזורט שתהיה פתוחה לקהל הרחב בין התאריכים: 9-13/11/22.

על האמנית שרה קורי

שרה קורי ילידת 1997 (24) הינה אמנית ומקעקעת מתל אביב, בעלת הסטודיו לקעקועים- STUDIO SHIN בנווה צדק בתל אביב ומעצבת מותג האופנה SHIN UPSTAIRS.

מזה ארבע שנים שקורי בעלת סטודיו לקעקועים שלה בנווה צדק. כשתחתיה עובדים שלושה מקעקעים ומנהל סטודיו. הסטודיו דוגל בתרומה ונתינה, קידום אמנים צעירים בגלריית הסטודיו ושיתופי פעולה בתחומים שונים.

בשנה האחרונה, קורי עוברת טרנספורמציה עדינה מתחום הקעקועים אל עולם האמנות, בכך שהתחילה לייצר תוכן ויזואלי בפורמט פיזי, ומשם פיתחה את הרעיון ליצירת התערוכה- ״אלוהים היא אלוהית״.

אומנות בדן אכדיה 3
שרה קורי. צילום: אלון שסטל

לתרגם מחשבה למציאות

קורי מסרה: ״מצאתי את החיבור בין עולם הקעקועים ועולם האמנות באופן טבעי. אני שואבת השראה כל בוקר מחדש מאנשים שבאים להתקעקע, ואוכל להגיד שהכי קל לי לקחת רעיון גולמי מהמוח של מי שמולי ולפרש אותו לאופן ממשי על נייר. הקעקוע זו בסך הכל טכניקה נרכשת. והאתגר הגדול הוא לתרגם מחשבה למציאות".

יותר מכל דבר אחר, אנחנו הנשים מזדהות זו עם זו. במפגשים הרבים שאני מקיימת עם נשים, הן מספרות לי שחוו משברי הריון, אבדות בטרם עת, פרידות קשות ומוות של קרוב או אהוב. לנשים יש שפה משותפת שעוזרת להן להבין אחת את השנייה ברגעי שיא, אך בעיקר ברגעי שפל.

בתור מקעקעת, נפגשתי במהלך השנים עם כל כך הרבה נשים מכל הצורות, הצבעים, המקצועות. לכל אחת מהן הייתה התשוקה שלה, והדרך שלה לבטא את עצמה. כל אחת מהן עוררה בי השראה בדרכה. לכן בער בי צורך לחגוג את אחיותיי הנשים, ולשתף את המגוון שהן מציגות בתערוכה".

תערוכת האמנות GOD IS A GODDESS של שרה קורי תוצג בדן אכדיה ריזורט בין התאריכים 9-13/11/22.

אוצרות וניהול אמנותי של התערוכה- ישראל אליהו

לאתר דן אכדיה ריזורט: https://www.danhotels.co.il/TelAvivHotels/DanAccadiaHerzliyaHotel

שיתוף

אולי תתעניינו גם ב...

תפריט נגישות